ORGANIZACJA PRZYJĘĆ

w naszym lokalu lub catering

Przyjęcia w lokalu

Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Udostępniamy przestronne sale z pełnym wyposażeniem, przygotowujemy posiłki i zapewniamy profesjonalną obsługę.

Przyjęcia są różne. My dostosowujemy się do okazji, potrzeby i upodobań naszych klientów, a także do budżetu. Przestrzeń możemy zaadaptować do okoliczności, ilości gości i charakteru imprezy. Organizujemy zarówno kameralne, spokojne spotkania rodzinne, jak i większe imprezy (jak osiemnastki i okrągłe rocznice) oraz eventy firmowe.

Zawsze gwarantujemy smaczne jedzenie i przyjazną, domową atmosferę. Baw się poza domem w rozsądnej cenie i nie przejmuj się przygotowaniami.

18671571_1401490153242363_7041702880339407648_o

Oferta cateringu

Organizujesz przyjęcie w swoim domu ale nie masz możliwości samodzielnie przygotowywać jedzenia? Możemy Ci w tym pomóc! Chętnie zaopatrzymy Was w smaczne ciepłe potrawy, przystawki, słodycze… i wszystko co potrzebne by dobrze się bawić.

Dostarczamy pełen catering pod drzwi naszych klientów. W naszej ofercie cateringu posiadamy różnego rodzaju potrawy, głównie polską domową kuchnię, ale nie tylko! Serwujemy również pyszne dania kuchni włoskiej czy amerykańskiej. Każdy klient może nam przedstawić swoje upodobania smakowe oraz preferencje dotyczące cateringu w czasie imprezy.

Wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są pełnowartościowe, smaczne i doskonale prezentują się na stołach naszych klientów, bez względu na charakter przyjęcia czy imprezy.

kwadratowe zdjecie